tr

Capelli Lisci
Ecco tutti gli accorgimenti e i metodi su come realizzare una piega liscia e perfetta

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Capelli Lisci


Capelli Lisci : Plakaların zararlı etkileri acı olmadan pürüzsüz ipek düşüyor, bukleler dönüştürmek ister misiniz? Keyif ve hileci saç stilistler, pürüzsüz, yumuşak ve parlak doğal kıvırcık saç açmak için alınan! Düz saç ve parlak hayal edebiliyor musun? Sağdaki düz saçlar için şampuan. Bakım ve düzeltme teknikleri, saç saç için el ele gider. Bir düzgünleştirme kullan à render yumuşak ve inanılmaz derecede parlak saç şampuan. Her şampuan sonra tercihen ipuçları ve saç uçları yakınındaki uygulamak için düzleştirme bir merhem kullanmanız gerekir. İyice kısa bir uygulamadan sonra saç kremi durulayın ve yağlı kökleri yapacağı klimalar kafa derisi üzerinde uygulanması gerektiğini değil hatırlıyorum emin olun. İçin kıvırcık özellikle asi ve yönetimi zor, sizin Kuaför tarafından önerilen bir anti-bukle serum veya düz saçlar için belirtilen bir ürün uygulamanız gerekir. Havlu havlu ile saç kurutulmuş sonra bu tedaviler saç dağıtılmış. Bitkisel yağlar, silikon ve proteinler saçlarınızı düzleştirmek için yardım bu tedaviler içinde değerli maddeler vardır. È pürüzsüz bir sonuç korumak zor saç kurutma Hava: her zaman, hatta çok saç ince ve pürüzsüz yumuşak dalgalar sunacak. Saçını düzeltmek isterseniz, nasıl, Kuaför, saç kurutma makinesi à a büyük yardım etmek ve olacaktır yakında düzgün kullanmak öğrenmek. En iyi teknik olduğunu saçına bir fırça ile çek gibi yolda sonra strand. È yuvarlak fırça kısa saçlar için ideal: sarmal bir iplikçik sanki gibi kullanmak gerekir, saç kurutma makinesi kullanarak kıvırıcı ısı ve hızlı bir şekilde saçlarını süre sıcak hava kurutma makinesi seguir à fırça çekin. Uzun saçlar için saç stilistleri bir kürek fırça kullanmanızı tavsiye ederiz ve büyük, her zaman aynı tekniği evlat edinmek. Sen, Ayrıca, kremler, losyonlar veya saç düzleştirme sprey saç saç kurutma makinesi saç düzleştirme için kullanmadan önce uygulanması için özel satın alabilirsiniz deneyebilirsiniz. Bazı pratik bilgileri vermek için saç büyük hidrasyon koruyabilirsiniz düzeltme bazı bırakın-Ürünler Isı, koruma aracıları içerecek hatırlamak isterim.

Encyclopaedic hair website

Capelli Lisci capelli Capelli Lisci acconciature Capelli Lisci estetica Capelli Lisci moda-capelli Capelli Lisci salute Capelli Lisci parrucchieri

Capelli Lisci - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Capelli Lisci, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Capelli Lisci, Globelife, fiera parrucchieri, marche prodotti capelli, settore parrucchieri, aziende tinture capelli, produttori prodotti professionali parrucchieri, fabbrica linee prodotti conto terzi, private label, accessori capelli, rivenditori prodotti parrucchieri.
Capelli Lisci, grossisti venditori prodotti per capelli, concessionari prodotti per parrucchieri, agenti parrucchieri, saloni di bellezza, ricerche di mercato nel settore della moda capelli, attrezzature per parrucchieri, infoltimento capelli, informazioni capelli, notizie prodotti parrucchieri, arredamento negozi di acconciatura.
Capelli Lisci, import export, forniture parrucchieri, made in italy

Gossip & News

19 Jun 19

Luc Vincent, Sophie Tessier La Rousse, Stephane Scotto Di Cesare

 

Ph: Alain Comtois
Make-up: Vanessa Ortiz
Stylist: Anne Sophie Gadbois

hair-collections

19 Jun 19

Jonny Engstrom

 

Collection: Redux

hair-collections

18 Jun 19

Laurent Decreton

 

In his Blossom collection the hairstylist fuses street hairstyles with the Paris runway looks. Choppy bobs, Japanese braiding techniques and the cool-girl curly hairstyles. Blossom is a hair story with a fresh modern feel, the hair literally blossoms on each picture. Inspired by what Laurent sees on the streets during his many travels he has effortless translated all influences such as unique colors, textures and movement into this collection. The hair colors of this Blossom collection are as bold as the used haircuts. Fiery red is the the trend color for this spring/summer, combined with a bob cut or a mid-length haircut the color really blossoms. For the guys the grunge street style with medium to long hair has been upgraded with a slick touch.

Collection: Blossom
Ph: Giel Domen
Make-up: Natacha Maillard
Stylist: Lieve Gerrits

hair-collections

18 Jun 19

Adria Regadera, Víctor Gutierrez, Adolfo Vicente and David Fernandez

 

Lives that cross at one point, the crossroads of the hair salon. A point of confluence where people from all backgrounds and styles leave feeling happier than when they first entered.

Collection: Lives
Ph: Javier Avila
Make-up: Rodelas
Art Director: David Rodelas

hair-collections

17 Jun 19

MATRIX

MATRIX (brand americano di prodotti professionali per capelli
di proprietà di L'Oreal) sarà partner ufficiale
di MILANO PRIDE 2019 con la linea
di trattamenti e styling per capelli Total Results.

La MILANO PRIDE celebra le diversità in tutte le sue forme,
non solo quelle legate all'orientamento sessuale.

La MILANO PRIDE 2019 durerà una settimana
dal 21 al 29 Giugno.

Il connubio con il brand Matrix Total Results nasce dalla condivisione
di valori come l'inclusività, la libertà e l'uguaglianza.

Durante la Pride Week, MATRIX sarà presente in Piazza Oberdan 
con un "Pride Hair Bar" dove gli HAIRSTYLIST offriranno servizi
di blow-dry e piega express.Enter in Capelli Lisci