elenco Aziende - HOME PAGE -

Ретро нУЛА
< RETRO PROFESSIONAL BACK

Бои косата - RETRO PROFESSIONAL


Ретро нУЛА
ретро нУЛА
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 104578 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Ретро нУЛА
ретро нУЛА

постојана боја крем без амонијак
Ретро нула е многу деликатна крем постојан целосно нови и слободни од амонијак. Идеален за оние кои страдаат од чувствителна кожа или сензитивност. Ретро НУЛА гарантира светла коса, светли бои и долготрајни сива покриеност до 100%. Неговиот состав со екстракти од Macadamia и Рајс нафта има деконгестив, смирувачки и на кожата обновување.
Нијанси 50 нијанси во опсег пепел, беж, кафеава, природни, злато, бакар, темно кафен, TABACO, SUPERLIGHTENERS, махагони, бакар злато, бакар црвена, виолетова, мока, чоколадо.
Начин на употреба: 1, 1.5. Superlight 01:02
кутија: 100 ml цевка


Компаниите

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy